neljapäev, 1. aprill 2010

TEISTMOODI.

Eile öösel oli Hubertil palavik. Ei kraadinud, aga tundsin. Lootsin, et eksisin. Hommikul oli nagu ikka. Käisime kell 11 arsti juures järelkontrollis - nädal tagasi jäi ta kõrva- ja silmapõletikuga koduseks. Nüüd tunnistati Hubert peaaegu terveks - vereproov, kopsukahinad ja kõrvauuringud näitasid nii. Pool neli päeval mõõtsin 38,2 palavikku! Andsin panadoli, alanes. Pool kümme õhtul palavik järsku 38,6 ja tohutu köha... Mitte kuskile me ei sõida! Böö.
Ester on pärast 3 päevast ülikõrget palavikku kosumas. Ta on peaaegu endine. Väljaarvatud ja väga oluline see juures, et tal on uinumisraskused. Ikka mitu tundi võtab enne, kui uinub. Nii et võib-olla ongi parem, et ei "kiusa" teda koha vahetusega.
Täna käisin leivateo õpitoas. Sain maitsta suurepärast leiba. Hoopis midagi muud kui minu käkid. Juuretise sai ka igaüks kaasa. Nüüd saan siis juba kohe (me ju ei sõida) katsetada, kas tuleb midagi muud ja kohevamat välja.
PS. Kursus oli kasulik lisaks praktilistele nõuannetele ka: meenus, kui palju erinevaid inimesi maailmas on. Uskumatult palju. Ei olegi ainult kolm-neli eri tüüpi ega isegi mitte kolm-nelikümmend. Kuidas ma selle juba unustada jõudsin? Igapäevane kindel teekond ja rutiin?

Ahjaa, meie kass Mannal täitus täna seitse aastat. Sõime imepisikest torti, vist 250 grammi. Sellestki jäi pool järgi.

Kommentaare ei ole: